Cottages Les Ventiles
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Spa en ontspanning Jacuzzi |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
2-slaapkamer Cottages Les Ventiles Deshaies appartementen bieden uitzicht op de tuin en bevinden zich op 25 minuten wandelen van de Plage de Grande Anse in Deshaies. Dit appartement van 91 m² biedt een bubbelbad voor een meer ontspannen verblijf.
Dit 1-badkamer appartement is op 2 km afstand van het MKG Center Nautique gevestigd. Deze accommodatie is op zo'n dan 10 minuten rijden van de Jardin botanique de Deshaies genesteld.
Dit appartement biedt gasten een balkon en een kleedruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Om uw comfort te garanderen is er een inloopdouche en een apart toilet in de accommodatie. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en badlakens.
Geniet van een complete keuken in Cottages Les Ventiles appartement met een waterkoker, een koelkast en een oven voor uw gemak. Potier bushalte is op een paar stappen verwijderd van Cottages Les Ventiles appartementen verwijderd.
- Locale bezienswaardigheiden
- Jardin botanique de Deshaies3602 km
- Luchthavens
- Luchthaven Pointe-a-Pitre Le Raizet38 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Kleedruimte
- Terras
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Cottages Les Ventiles appartement.
Gasten van Cottages Les Ventiles appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Plage de Grande Anse, binnen 25 minuten te voet ervan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Jardin botanique de Deshaies (3 km) en het MKG Center Nautique (2 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Cottages Les Ventiles appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 25 minuten lopen om van Cottages Les Ventiles appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Cottages Les Ventiles appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Cottages Les Ventiles appartement is $177. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Cottages Les Ventiles appartement?
Cottages Les Ventiles appartement heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt het appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van het appartement de ontspanning ervaren met een bubbelbad. - ❓
Wat is precies de grootte van Cottages Les Ventiles appartement?
Cottages Les Ventiles appartement bestaat uit 91 vierkante meter.